Tropiclean PerfectFur Smooth Coat šampūnas šunims Padidinti
Savybės
Šuns dydis Mažos veislės, Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Jauniklis, Suaugęs, Senjoras
Kailio tipas Trumpaplaukis
Kosmetikos ypatybės Nuo šėrimosi, Drėkinanti

Tropiclean PerfectFur Smooth Coat šampūnas šunims, 473ml

Specialus šampūnas buldogų, bokserių, pointerių, pitbulterjerų, kurtų ir kitų veislių su lygiais, prie odos prigludusiais kailiais, šunims. 

Kaina

11,95 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Specialiai sukurtas buldogams, bokseriams, pointeriams, pitbulterjerams, kurtams ir kitų veislių šunims, kurie turi trumpą, lygų ir prie odos prigludusį kailį.

Apie šampūną

  • Sumažina kailio šėrimąsi - šampūnas švelniai nušveičia odą, sustiprina kailio plaukų folikulus ir padeda atsikratyti iškritusių plaukų, taip sumažindamas šėrimąsi;
  • Atstato kailio blizgesį - šampūnas padeda atstatyti kailio švelnųmą, blizgesį ir sveiką išvaizdą kondicionuodamas plaukus ir minkštindamas odą;
  • Drėkina augintinio odą ir kailį - šampūnas yra švelnus ir nedirginantis, padeda odai ir kailiui įsisavinti drėgmę ir ją išlaikyti;
  • Be muilo, parabenų ir dažiklių;
  • Nemažina lašiukų nuo erkių ir blusų poveikio;
  • Saldus citrusų aromatas;
  • Gaminamas nenaudojant testavimo su gyvūnais.

Sudėtis

Išgrynintas vanduo, švelnus kokosų/palmių prausiklis, katijoninė guaro derva, hidrolizuoti ryžių baltymai, botaninis mišinys (avižų ekstraktas, kokosų ekstraktas, hidrolizuoti bulvių baltymai, mangų ekstraktas, saldžiųjų bulvių ekstraktas, ananasų ekstraktas, vandens lelijų ekstraktas, agurkų ekstraktas), Vitaminas E, klampos stipriklis, pantenolis (provitaminas B5), kvapiosios medžiagos, pH reguliatoriai, konservantai.

Pagaminta iš natūralių ingredientų - TropiClean apibrėžia, kad natūralūs ingredientai reiškia, jog ingredientai yra arba natūraliai atsirandančios žaliavos, arba yra išgauti iš natūralių augalinių ar mineralinių žaliavų.

Šampūnas TropiClean PerfectFur™ Smooth Coat yra pagamintas JAV, naudojant vietinius ir įvežtinius ingredientus.

Naudojimas

Švelniai sušlapinkite augintinio kailį vandeniu. Sukratykite šampūno buteliuką ir masažuojamais judesiais trinkite šampūną į augintinio kailį maždaug 3-5 minutes. Kruopščiai išskalaukite, kad pasišalintų visas purvas ir liktų tik švaraus kailio žvilgesys. Saugokite, kad šampūno nepatektų į akis. Taisyklingai naudojant produktas yra saugus naudoti kasdien.  

-

Nesate įsitikinę dėl savo augintinio kailio rūšies? Apsilankykite TropiClean.com/FurFinder ir suraskite jam/jai tinkamiausią šampūną.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: