Tropiclean PerfectFur Combination Coat šampūnas šunims, 473ml Padidinti
Savybės
Šuns dydis Mažos veislės, Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Jauniklis, Suaugęs, Senjoras
Kailio tipas Trumpaplaukis, Ilgaplaukis
Kosmetikos ypatybės Nuo šėrimosi, Dezodoruojanti, Drėkinanti

Tropiclean PerfectFur Combination Coat šampūnas šunims, 473ml

PFCNSH16Z

Specialus šampūnas auksaspalvių retriverių, bokserių, borderkolių, bretonės spanielių, kokerspanielių ir kitų veislių su ilgesniu ausų, uodegos ir kojų kailiu, bei trumpesniu kūno kailiu šunims. 

Kaina

11,95 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Specialiai sukurtas auksaspalviams retriveriams, borderkoliams, bretonės spanieliams, kokerspanieliams ir kitų veislių šunims, kurie turi ilgesnį kailį aplink ausis, uodegą ir kojas, bei trumpesnį dvigubą kailį ant likusio kūno. 

Apie šampūną

  • Giliai drėkina ir kondicionuoja kailį - šampūnas natūraliai atnaujina drėgmės balansą ir padaro kailį minkštą ir švelnų;
  • Sumažina kailio šėrimąsi - šampūnas švelniai nušveičia odą, sustiprina kailio plaukų folikulus ir padeda atsikratyti iškritusių plaukų, taip sumažindamas šėrimąsi;
  • Panaikina nemalonius kvapus - šampūnas panaikina purvą ir pašalinius kvapus net ir nuo purviniausių šunų ir užtikrina švarų kailį bei malonų jo kvapą;
  • Be muilo, parabenų ir dažiklių;
  • Nemažina lašiukų nuo erkių ir blusų poveikio;
  • Saldus citrusų aromatas;
  • Gaminamas nenaudojant testavimo su gyvūnais.

Sudėtis

Išgrynintas vanduo, švelnus kokosų/palmių prausiklis, katijoninė guaro derva, botaninis mišinys (agurkų ekstraktas, Honeydew melionų ekstraktas, vanilės ekstraktas, baltosios arbatos ekstraktas, bananų ekstraktas, hidrolizuoti bulvių baltymai, saldžiųjų bulvių ekstraktas, ananasų ekstraktas), kvapo neutralizatorius, vitaminas E, klampos stipriklis, kvapiosios medžiagos, pH reguliatoriai, konservantai.

Pagaminta iš natūralių ingredientų - TropiClean apibrėžia, kad natūralūs ingredientai reiškia, jog ingredientai yra arba natūraliai atsirandančios žaliavos, arba yra išgauti iš natūralių augalinių ar mineralinių žaliavų.

Šampūnas TropiClean PerfectFur™ Combination Coat yra pagamintas JAV, naudojant vietinius ir įvežtinius ingredientus.

Naudojimas

Švelniai sušlapinkite augintinio kailį vandeniu. Sukratykite šampūno buteliuką ir masažuojamais judesiais trinkite šampūną į augintinio kailį maždaug 3-5 minutes. Kruopščiai išskalaukite, kad pasišalintų visas purvas ir liktų tik švaraus kailio žvilgesys. Saugokite, kad šampūno nepatektų į akis. Taisyklingai naudojant produktas yra saugus naudoti kasdien.  

-

Nesate įsitikinę dėl savo augintinio kailio rūšies? Apsilankykite TropiClean.com/FurFinder ir suraskite jam/jai tinkamiausią šampūną.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: