Biopet šampūnas su chlorheksidinu, 200ml Padidinti
Savybės
Kosmetikos ypatybės Gydomoji, Giluminis valymas

Biopet šampūnas su chlorheksidinu, 200ml

VET00348

BIOPET antigrybelinis šampūnas šunims su chlorheksidinu.

Kaina

5,99 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Šiuo metu šio produkto neturime.

Informuokite mane kai bus
Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Šampūnas kruopščiai pašalina šuns kailio nešvarumus ir purvą, aktyvūs ingredientai turi antigrybelinį, antibakterinį ir dezinfekuojamąjį poveikį. Nesukelia odos niežulio ir alergijos.

Savybės

Šampūno sudedamosios dalys: chlorheksidino digliukonatas, alavijų ekstraktas, hamamelio ekstraktas, arbatmedžio eterinis aliejus – tai medžiagos, natūraliai turinčios antigrybelinių, antiseptinių ir antibakterinių savybių ir apsaugančios šuns odą. Šampūno sudėtyje nėra dažiklių ir sintetinių kvapiklių.

Sudėtinių dalių veikimas

Chlorheksidino digliukonatas - aktyvioji medžiaga, kuri sąveikauja su mikroorganizmo ląstelės membrana, skatina ląstelės irimo ir koaguliacinius procesus, taip sukeldama greitą mikroorganizmo žūtį. Chlorheksidinas pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Jis taip pat slopina grybelio Candida sukibimą su biologiniais ir inertiniais paviršiais.

Alavijų ekstraktas turi daug biologiškai aktyvių komponentų, kurie pasižymi unikaliu, vienas kitą papildančiu ir stiprinančiu poveikiu. Dėl maitinamųjų ir antioksidacinių savybių alavijas apsaugo epitelio audinius, o jei jie pažeisti – skatina gijimą. Natūralus alavijų ekstraktas pasižymi antigrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Ramina sudirgusią augintinio odą.

Arbatmedžio eterinis aliejus apsaugo nuo grybelių ir neigiamą poveikį šuns odai turinčių mikroorganizmų. Jis giliai įsiskverbia į odą, ją valo ir dezinfekuoja, nesukeldamas šalutinio poveikio.

Hamamelio ekstraktas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, veikia antiseptiškai ir padeda gydyti nedideles žaizdeles ar pašalina odos sudirgimą.

Naudojimas (Dozės)

Drėgnais delnais reikiamą šampūno kiekį įtrinkite iki putų, jas tolygiai paskirstykite po visą sudrėkintą šuns kailį ir išprauskite. Išskalaukite švariu vandeniu. Jei reikia, kartokite procedūrą su mažesniu šampūno kiekiu. Prausdami saugokite savo augintinio akis ir ausis.

Sudėtis

Vanduo, natrio laureto sulfatas, kokamidopropilo betainas, chlorheksidino diglukonatas, kokamidas Dea, natrio chloridas, glicerolis, arbatmedžio aliejus, alavijo ekstraktas, hamamelio ekstraktas, dinatrio EDTA, citrinos rūgštis, konservantas.

Pakuotė

200 ml buteliukas.

Laikymo sąlygos

Laikyti sandariai uždarytą nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Neužšaldyti.

Geriausias iki

Tinkamas vartoti 24 mėnesius nuo pagaminimo datos.

Kita informacija

Saugoti nuo vaikų. Nevartoti, jei šuo alergiškas šampūno sudedamosioms dalims. BIOPET šampūnas skirtas tik išoriniam naudojimui.

Gamintojas

UAB RUVERA (Lietuva)

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: