Tropiclean Flea&Tick Home Spray Padidinti
Savybės
Antiparazitinės priemonės tipas Purškalas

Tropiclean Flea&Tick Home Spray

Priemonė nuo blusų ir erkių. Tinkamas purkšti šuns guolį bei kitas augintinio mėgstamas namų vietas. Naikina blusas, blusų kiaušinėlius ir lervas, erkes ir uodus tiesioginio kontakto būdu. Poveikis išlieka iki dviejų savaičių.

Kaina

15,22 €

17,91 €

-15%

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Šiuo metu šio produkto neturime.

Informuokite mane kai bus
Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Natūralus Tropiclean Flea&Tick Home Spray purškalas garantuoja efektyvų blusų ir erkių išnaikinimą namuose tiesioginio kontakto būdu. Šis purškalas pagamintas iš natūralių gamtoje randamų ingredientų, kurie yra žinomi dėl savo kenkėjų naikinimo savybių, o sudėtyje esantys citrinžolė ir sezamo aliejus užtikrina efektą net iki 2 savaičių. Šį purškalą galima naudoti namuose bei lauke.

 

Naudojimas

Prieš naudojimą gerai supurtykite. Papurkškite nedidelį kiekį mažiau matomoje guolio vietoje ar kitoje namų vietoje, kad patikrintumėte reakciją su spalva. Po poros minučių tolygiai išpurkškite visą paviršių jį sudrėkindami, tačiau kiaurai nepermerkdami. Kartokite pagal poreikį, bet ne dažniau nei kas tris dienas. Purkškite augintinio gulį ar kitas vietas, kurioje gali tūnoti parazitai. Nepurkškite ant bičių ar kitų žiedadulkes pernešančių vabzdžių.

Tinka: šunų guoliams, narvams, aptvarams, pagalvėms, užklotams, kilimams, kiliminei dangai bei minkštiesiems baldams.

Saugoti nuo vaikų.

 

Galimas šalutinis poveikis

Žmonėms: Gali sukelti akių sudirgimus. Po naudojimo nuplaukite rankas su vandeniu ir muilu. Dažnas arba ilgas odos kontaktas su priemone kai kuriems žmonėms gali sukelti alerginę reakciją. 

Naminiams gyvūnams: Nepurkškite priemonės į augintinių akis, burną ar nosį. Nenaudokite ant jaunesnių nei 12 savaičių amžiaus šuniukų. Prieš naudodami šią priemonę nėščioms ar žindančioms kalėms, pasitarkite su veterinarijos gydytoju. Augintiniui gali pasireikšti alergija bet kuriam augintiniams skirtam produktui. Jei naudojant šią priemonę pasireiškė alerginė reakcija, išmaudykite šunį su švelniu šampūnu ir išskalaukite jo kailį dideliu kiekiu vandens. Jei reakcija nesiliauja, tučtuojau kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

Pirmoji pagalba priemonei patekus į akis: Neužmerkite akių ir lėtai bei švelniai skalaukite jas vandeniu 15-20min. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, išsiimkite juos po 5min, tuomet tęskite akių skalavimą. Jei akių sudirgimas nepraeis, kreipkitės į šeimos gydytoją.

 

Laikymo sąlygos

Laikyti originaliame butelyje, tamsioje vėsioje ir gyvūnams bei vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Sudėtis

Aktyviosios medžiagos: gvazdikėlių aliejus 0,17%, citrinžolės aliejus 1,53%, kedrų aliejus 0,13%, cinamono aliejus 0,18%, sezamo sėklų aliejus 0,55%, natrio laurilo sulfatas (natūralus) 2,20%. Kitos sudedamosios medžiagos: vanduo, ksantano guma, glicerinas 95,24%.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: