Advantix lašai šunims nuo erkių, blusų ir uodų Padidinti
Savybės
Antiparazitinės priemonės tipas Užlašinams tirpalas
Veiklioji medžiaga Imidaklopridas, Permetrinas
Atsisiųsti

Tik internetu

Advantix lašai šunims nuo erkių, blusų ir uodų (1 vnt.)

Užlašinamas tirpalas šunims, užsikrėtusiems kraujasiurbėmis erkėmis ir blusomis, gydyti ir profilaktiškai, bei apsaugoti nuo uodų, kraujasiurbių musių ir mašalų. Tinka naudoti esant blusų sukeltam alerginiam dermatitui. Nurodyta vienos pipetės kaina.

Kaina

6,99 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis
1 prekė
6,99 €
ir daugiau
6,99 €

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Advantix – insekticidinis preparatas, skaidrus gelsvas ar rusvas tirpalas, kurio veikliosios medžiagos yra imidaklopridas ir permetrinas. Imidaklopridas – chloronikotinilo nitroguanidinas, priklauso chloro nikotinilo junginių grupei. Jis efektyviai veikia suaugusias blusas ir jų lervas. Imidaklopridas jungiasi su vabzdžių nikotinerginiais acetilcholino receptoriais centrinės nervų sistemos posinapsinėse membranose, todėl slopina cholinerginių impulsų perdavimą ir sukelia vabzdžių paralyžių bei žūtį. Permetrinas yra I tipo sintetinis piretroidas, insekticidinė medžiaga. Jis veikia parazitų nervinių ląstelių natrio jonų kanalus ir lėtina natrio jonų patekimą ir išskyrimą iš ląstelės. Tai sukelia nervų sistemos perdirginimą  ir parazito paralyžių bei žūtį. Imidaklopridas ir permetrinas veikia sinergetiškai, efektyviau, nes vienu metu dirginami neuronai ir ganglijai. Preparatas efektyviai veikia blusas  Ctenocephalides spp. ir kraujasiurbes erkes  Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp. Tokiu būdu šuo apsaugomas nuo ektoparazitų perduodamų ligų: boreliozės, riketsiozės, erlichiozės ar leišmaniozės. Tirpalas skirtas išoriniam naudojimui ant odos, užlašintas greitai pasiskirsto kūno paviršiuje. Abi veikliosios medžiagos išlieka efektyvios ant plaukų ir odos 4 savaites, jų sisteminė adsorbcija yra nedidelė ir trumpalaikė. 7 savaičių amžiaus šunims naudojus 5 kartus didesnes dozes 5 savaites iš eilės, nebuvo pastebėtas kenksmingas poveikis.

Indikacijos

Šunims, užsikrėtusiems kraujasiurbėmis erkėmis ir blusomis, gydyti ir profilaktiškai, bei apsaugoti nuo 1. erkių ir blusų, 2. atbaido erkes, uodus, smėlines ir arklines blusas, 3. naikina blusas (gydymui ir profilaktikai), tinka naudoti esant blusų sukeltam alerginiam dermatitui, 4. naikina ir atbaido erkes; sumažina užsikrėtimo ektoparazitų pernešamomis ligomis (borelioze, riketsioze, erlichioze) riziką, 5. atbaido uodus ir smėlines blusas; sumažina užsikrėtimo ektoparazitų pernešamomis ligomis (leišmanioze) riziką, 6. atbaido arklines blusas.

Naudojimas ir dozės

Išoriniam naudojimui. Išėmus iš pakuotės, laikant tūbelę vertikaliai, reikia nusukti dangtelį ir kitu jo galu pradurti tūbelę. Vienos rankos pirštais stovinčiam šuniui būtina praskirti plaukus keteros srityje tarp menčių taip, kad matytųsi oda. Priglaudus tūbelę prie odos, išspausti jos turinį ant nepažeistos odos. Preparatas efektyviai veikia kraujasiurbes erkes ir blusas 4 savaites. Praėjus 6 savaitėms ar daugiau po preparato naudojimo, galimas pakartotinas užsikrėtimas blusomis iš aplinkos. Todėl rekomenduotina preparatą naudoti kelis kartus. Rekomenduotina blusas naikinti ir aplinkoje. Preparatas 4 savaites veikia nuo uodų. Išlieka efektyvus sušlapinus šuns kailį. Tačiau dažnai maudant, ypač kai aplinkoje gausu ektoparazitų, gali prireikti pakartotino gydymo, tačiau ne dažniau kaip kartą per savaitę. Šunis rekomenduotina maudyti prieš preparato naudojimą ar praėjus 1 savaitei. Galima naudoti vaikingoms kalėms ir laktacijos metu. Svarbu, kad tirpalas nepatektų gyvūnui į burną ar akis. Negalima glostyti ir imti į rankas gyvūno nenudžiūvus preparatui. Naudojant preparatą draudžiama rūkyti, valgyti ar gerti. Saugotis, kad preparato nepatektų ant odos. Naudojus preparatą, rankas būtina plauti vandeniu su muilu.

Nenaudoti katėms ir šuniukams iki 7 savaičių amžiaus.

Šalutinis poveikis

Retai šunims gali pasireikšti laikini odos jautrumo požymiai (atsirasti niežėjimas, parausti oda) ar mieguistumas. Šuniui prarijus preparato, būtina kreiptis į veterinarijos gydytoją. Gydoma simptomiškai. Specifinių priešnuodžių nėra. Pastebėjus vaisto sukeltą šalutinį poveikį, būtina pranešti veterinarijos gydytojui.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: