Fypryst Užlašinamasis tirpalas šunims nuo blusų ir erkių (1vnt.) Padidinti
Savybės
Antiparazitinės priemonės tipas Užlašinams tirpalas
Veiklioji medžiaga Fipronilas

Fypryst užlašinamasis tirpalas šunims nuo blusų ir erkių (1vnt.)

Fypryst Užlašinamasis tirpalas šunims nuo blusų ir erkių. Nurodyta vienos pipetės kaina.

Kaina

2,99 €

1 prekė
2,99 €
ir daugiau
2,99 €

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Jei norime apsaugoti savo šunį nuo erkių pernešamų ligų, tai geriausia pradėti šalinti erkes šuns vedžiojimo metu. Jei mums nepavyks to padaryti ir erkės įsisiurbė į gyvūną, jas reikia pašalinti kaip galima greičiau, nes per keletą valandų gali būti perduodamos labiausiai paplitusios erkių pernešamo ligos. Šunų blusos taip pat turi būti naikinamos, nes jos gali platinti šuninį kaspinuotį, kuris taip pat yra pavojingas ir žmonėms. Šunims blusų įkandimai gali sukelti alerginę reakciją, kuri gali sukelti sunkius odos uždegimus.

Yra daug įvairų šunims skirtų preparatų erkių, blusų ir kitų išorinių parazitų naikinimui, tačiau šie produktai nėra vienodai veiksmingi ir patikimi. Fipronilas, kuris buvo parduodamas visame pasaulyje gana ilgą laiką, yra neabejotinai vienas iš labiausiai veiksmingų vaistų šiame segmente. Jo veiksmingumas buvo įrodytas daug kartų. Jis parduodamas veterinarijos vaistinėse ar veterinarijos gydytojo kabinete kaip užlašinamasis tirpalas-šiuolaikiškiausias produktas erkių ir blusų kontrolei. Jo naudojimas yra gana paprasta, nes vaistas yra užlašinamas vienoje vietoje – ant gyvūno kaklo. Jo unikalus veikimas leidžia vaistui pasiskirstyti po visą gyvūno kūno paviršių.

FYPRYST įsiskverbia į odos riebalinį sluoksnį ir plaukų folikulus, iš kur jis yra nuolat išskiriamas ant odos ir kailio, taip užtikrinant nenutrūkstamą ilgalaikį veikimą nuo išorės parazitų, net ir po maudymosi. Efektyvi erkių ir blusų kontrolė yra labai svarbi, tad gyvūnų savininkai turėtų tai aptarti su savo veterinarijos gydytoju.

2 - 10 kg. svorio šuniui

http://www.vet1.lt/media/wysiwyg/PDF/antiparazitikai/12119.pdf

10 - 20 kg. svorio šuniui

http://vetlt1.vet.lt/vr/pdf/RV1919-2.pdf

20 - 40 kg. svorio šuniui

http://vetlt1.vet.lt/vr/pdf/RV1919-3.pdf

40 + kg. svorio šuniui

http://vetlt1.vet.lt/vr/pdf/RV1919-4.pdf

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje: