Tropiclean Fresh Breath Advanced Whitening dantų valymo gelis Padidinti
Savybės
Šuns dydis Mažos veislės, Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Suaugęs, Senjoras
Spec. poreikiai Dantų apnašos
Paskirtis / privalumai Dantų, dantenų sveikatai

Tropiclean Fresh Breath Advanced Whitening dantų valymo gelis

Gelis, šalinantis šunų dantų apnašas ir akmenis be papildomo šveitimo šepetėliu. Veterinarai rekomenduoja. 100% natūrali sudėtis.

Kaina

16,90 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Šiuo metu šio produkto neturime.

Informuokite mane kai bus
Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Burnos higiena yra daugiau nei tiesiog balta šypsena - tai reikšminga šunų sveikatos dalis. Šunų dantų apnašos ir akmenys ilgainiui gali sukelti viso organizmo funkcijų sutrikimus ir ligas. Advanced Whitening gelis naikina dantų apnašas ir akmenis, saugo nuo pakartotinio jų atsiradimo, šalina blogą nasrų kvapą ir balina dantis.

Naudojimas

Užlašinkite du lašus šio gelio abiejose šuns nasrų pusėse. Po to šuo pradės laižytis - tai yra normalus procesas ir padeda geliui padengti dantis ir dantenas. Geriausiam rezultatui pasiekti neduokite šuniui maisto ar vandens 30 minučių prieš ir po gelio naudojimo. Naudojant šį gelį dantų šepetėlis nėra būtinas, tačiau jis gali paspartinti apnašų ir akmenų sunaikinimą, jei yra naudojamas kartu. Patartina naudoti vieną kartą per dieną, vakare. 

 

Sudėtis 

Išgrynintas vanduo, natūraliai išgautas alkoholis, glicerinas, natūralus valiklis, karbomeras, natrio heksametafosfatas (natūralus mineralas), šaltmėtė, žaliosios arbatos lapelių ekstraktas, cinko chloridas (0.01g/10ml), chlorofilas. 

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: