Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė Padidinti
Savybės
Šuns dydis Mažos veislės, Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Suaugęs, Senjoras
Kosmetikos ypatybės Nuo sąvėlų

Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė

Purškalas šunims ir katėms, padedantis lengviau iššukuoti augintinio kailio sąvėlas ir palaikyti augintinio kailį sveiką ir blizgantį.

Kaina

12,95 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Tropiclean Tangle Remover sąvėlų šalinimo priemonė padeda iš augintinio kailio pašalinti dulkes ir purvą, pridėti jam blizgumo ir palengvinti šukavimą. Ši lengvai naudojama ir skalavimo nereikalaujanti formulė greitai įsigeria ir sušvelnina plauką, taip sumažindama sąvėlas ir palengvindama šukavimą (šukavimo laikas sutrumpėja iki 50%!). 

 

Naudojimas

Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant šį produktą ant švaraus augintinio kailio. Išmaudykite augintinį su pasirinktu Tropiclean šampūnu ir gerai išskalaukite. Nupurkškite augintinio kailį pakankamu kiekiu šios priemonės ir ją įmasažuokite. Išdžiovinkite arba palaukite kol kailis visiškai išdžius ir tuomet iššukuokite augintinio kailį. Esant ypač didelėms sąvėloms, papildomai užpurkškite šios priemonės ant probleminės vietos ir tuomet šukuokite. Leiskite augintinio kailiui pilnai išdžiūti. Gali būti naudojamas ir nemaudant augintinio.  

 

Sudėtis

Išgrynintas vanduo, hidrolizuoti augaliniai baltymai, organinis ekstraktų mišinys (ramunėlių, kivių, dedešvos ir kuokinio imbiero), patentuota katijonų emulsija, aromatai, vitaminas E.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: