Tropiclean Lime&Cocoa Butter kondicionierius nuo šėrimosi Padidinti
Savybės
Šuns dydis Mažos veislės, Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Jauniklis, Suaugęs, Senjoras
Kosmetikos ypatybės Nuo šėrimosi

Tropiclean Lime&Cocoa Butter kondicionierius nuo šėrimosi

Šėrimąsi mažinantis ir odą drėkinantis natūralus kondicionierius su laimu ir kakavos sviestu visų amžių šunims ir katėms.

Kaina

8,82 €

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Tropiclean Lime&Cocoa Butter kondicionierius nuo šėrimosi su Omega 3 ir 6 riebiosiomis rūgštimis maitina augintinio odą ir sumažina šėrimąsi bei neleidžia kailiui veltis. Sudėtyje esantys granatai ir kakavos sviestas atnaujina natūralų augintinio odos drėgmės balansą ir padeda iškristi atsiskyrusiems plaukams maudynių metu. Naudodami šį kondicionierių užtikrinsite, kad augintinio kailis visuomet bus švarus ir minkštas. 

 

Naudojimas

Išmaudykite augintinį su pasirinktu Tropiclean šampūnu ir gerai jį nuskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į augintinio kailį ir palikite veikti 3-5 minutes. Gerai išskalaukite kondicionierių.

Produktas tinkamas kasdieniam naudojimui. Šiame šampūne-kondicionieriuje yra 70% ekologiškų ingredientų ir nėra muilo, tad jis nepakenks kartu naudojamoms priemonėms nuo blusų.  

 

Sudėtis

Išgrynintas vanduo, natūralūs kondicionieriai, avena sativa avižiniai dribsniai, kakavos sviestas, organinis ekstraktų mišinys (granatų, alijošiaus, mėlynių, laimo ir ramunėlių), hidrolizuoti augaliniai baltymai, alfa hidroksido rūgštis, Omega 3 ir 6 riebiosios rūgštys, aromatai, vitaminas E, vitaminas B5.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje: