Cheerble Wicked Mouse interaktyvus žaislas katėms Padidinti

Cheerble Wicked Mouse interaktyvus žaislas katėms

Interaktyvus žaislas Wicked Mouse katėms - puikus būdas praskaidrinti jūsų augintinio rutiną ir skatins medžioklės instinktus.

Kaina

21,99 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Interaktyvus žaislas "Wicked Mouse" neleis jūsų katei nuobodžiauti ir suteiks fantastišką pramogą! Jo forma primena pelę, o uodega yra su mirksinčiu RGB apšvietimu. Prietaisas turi pelės nosyje paslėptą mygtuką, kurį paspaudus prietaisas automatiškai pradės bėgti nuo jūsų augintinio ir šokinėti nuo kliūčių. Taip jis skatins jūsų augintinio medžioklės instinktus ir privers jį būti aktyvų!

Gaminyje naudojamas išmanusis algoritmas, kurio dėka jis pats keičia kryptį, o atsitrenkęs į kliūtį, pavyzdžiui, sieną ar baldus, pašoka ir rieda kita kryptimi. Jums nereikės jaudintis, kad jis kur nors užklius ir sugadins jūsų augintiniui pramogą!

Žaislas sukurtas taip, kad jūsų katė turėtų pakankamai laiko žaisti ir ilsėtis. Pirmiausia "Wicked Mouse" veikia 10 minučių, o tada pereina į "poilsio" režimą 30 minučių. Tačiau jį galima bet kada vėl įjungti - katė tiesiog turi jį paliesti, pavyzdžiui, nosimi arba letena. Dėl šio sprendimo galite būti tikri, kad jūsų augintinis nepavargs ir žaislas jam pernelyg greitai nenusibos.

Prietaisas yra saugus gyvūnams, nes sukurtas iš ekologiškai saugių ir patvarių medžiagų.

Žaislas turi patvarų įkraunamą akumuliatorių, kuris įkraunamas pridėtu mikro USB laidu. Įkrovimas užtruks apie valandą. Visiškai įkrautas prietaisas suteiks jūsų katei apie 40 minučių žaidimo.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: