Cheerble M1 ball interaktyvus žaislas katėms Padidinti

Cheerble M1 ball interaktyvus žaislas katėms

Cheerble M1 ball interkatyvus kamuoliukas, kuris linksmins jūsų katę kiekvieną dieną, bei skatins medžioklės instinktus.

Kaina

24,99 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

"Interaktyvus žaislas ""Wicked Mouse"" neleis jūsų katei nuobodžiauti ir suteiks fantastišką pramogą! Norėdami paruošti kamuoliuką darbui, 3 sekundes palaikykite nuspaudę maitinimo mygtuką. Tada, vėl laikydami nuspaudę įjungimo mygtuką, pasirinkitevieną iš 3 veikimo režimų: pasyvų, normalų arba aktyvų. Pasirinktą režimą LED apšvietimas rodys žalia, mėlyna arba raudona spalva. Palieskite arba pakratykite kamuoliuką, kad jis pradėtų veikti. Padėkite kamuoliuką ant grindų, kad jūsų augintinis galėtų su juo žaisti.

Kamuoliukas turi specialią apsaugą nuo įkritimo į namų plyšius.

Žaislas sukurtas taip, kad jūsų katė turėtų pakankamai laiko žaisti ir ilsėtis. Pirmiausia ""Cheerble Ball M1"" veikia 10 minučių, o tada pereina į ""poilsio"" režimą 30 minučių. Tačiau jį galima bet kada vėl įjungti - katė tiesiog turi jį paliesti, pavyzdžiui, nosimi arba letena. Dėl šio sprendimo galite būti tikri, kad jūsų augintinis nepavargs ir žaislas jam pernelyg greitai nenusibos.

Prietaisas yra saugus gyvūnams, nes sukurtas iš ekologiškai saugių ir patvarių medžiagų.

Žaislas turi ličio polimero, 100mAh akumuliatorių, kuris įkraunamas USB laidu. Įkrovimas užtruks apie valandą."

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: