Josera Family Plus Padidinti
Savybės
Šuns dydis Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Jauniklis, Suaugęs
Mėsos pagrindas Paukštiena
Baltymų kiekis (proc.) 30
Riebalų kiekis (proc.) 22
Atsisiųsti

Josera Family Plus sausas maistas šunims

Visavertis sausas pašaras šuningoms kalėms ir šuniukams.

Kaina

46,49 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Specialus pašaras besilaukiančioms kalėms ir šuniukams

Gardus pašaras besilaukiančioms kalėms ir šunyčiams. Ypatinga sudėtis ne tik tinka specialiems besilaukiančių kalių poreikiams nuo paskutinio nėštumo trimestro iki žindymo pabaigos, bet ir suteikia šunyčiams visų maistinių medžiagų iki gimimo ir žindymo metu. Maistingi grūdeliai, kuriuos prieš šėrimą galima pamirkyti JOSERA pieno mišinuke arba vandenyje, kad šunyčiai galėtų nesunkiai pereiti prie kieto maisto.

  •          Su daug energijos ir baltymų nėščioms ir žindančioms kalėms
  •          Vertingos lašišos riebalų rūgštys naudingos šunyčių smegenų vystymuisi
  •          Mirkomi grūdeliai, skirti pratinti šunyčius prie sauso maisto

Visavertis pašaras nėščioms ir žindančioms kalėms bei ir šuniukams iki 8 sav.

Pakuotė

15 kg

Veisimui

Pašaras yra praturtintas L-karnitinu ir turi aukštesnę energetinę vertę, tad idealiai tinka kalėms šuningumo ir laktacijos laikotarpiais. Vertingos maistinės medžiagos gerina šuniukų vystymąsi šiems augant gimdoje arba mintant motinos pienu.

Optimaliam vystymuisi

Iš lašišų gaunamos vertingos riebalų rūgštys gerina smegenų vystymąsi. L-karnitinas ir aukštos kokybės baltymai skatina tvirtų raumenų formavimąsi.

Mirkomos granulės

Ypatingai mažas granules galima mirkyti vandenyje, taip palengvinant gyvūnui perėjimą prie kieto pašaro.


Sudėtis 

Paukštienos miltai; ryžiai; kukurūzai; paukštienos riebalai; džiovinta lašiša 6,0 %; cukrinių runkelių skaidulos; hidrolizuoti paukštienos baltymai; augalinės skaidulos; mineralai; cikorijos milteliai (natūralus inulino šaltinis). 

 

Vienam gyvūnui rekomenduojamas paros ėdalo kiekis


Nurodytas kiekis apskaičiuotas pagal suaugusio šuns svorį.


**Žindanti kalė: jei reikia, ėdalo turi būti visuomet, nes kalės maitinimosi poreikis priklauso nuo žindomų šuniukų skaičiaus ir pieno gaminimosi.

 Nėščia kalė: paskutiniame nėštumo trimestre maitinimosi poreikis priklauso nuo veislės ir vados dydžio. Tačiau būtina neleisti kalei persiėsti, nes gali kilti gimdymo ir žindymo komplikacijų.

Žindomas šuniukas /
Amžius savaitėmis

Kalės /
nėštumo savaitė **

Svoris

3–4

5–8

>8

6 –9

5 kg

20–35 g

35–55 g

Mini
Junior,

Sensi
Junior,

Kids

arba

Young
Star

120–130 g

10 kg

40–75 g

75–130 g

390–410 g

20 kg

55–110 g

130–215 g

365–440 g

30 kg

75–190 g

190–280 g

550–580 g

40 kg

95–240 g

240–390 g

690–710 g

60 kg

140–320 g

280–515 g

980–1045 g

80 kg

140–320 g

320–465 g

1165–1305 g

 

Gamintojas

Mes „JOSERA“ esame šeimos kompanija gaminanti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius naminių gyvūnų pašarus Vokietijoje, Bavarijos regione. Remiantis savo 80 metų patirtimi pašarų gamyboje mes sukūrėme platų asortimentą Jūsų keturkojams, kuriame rasite puikaus pašaro visiems gyvenimo etapams. Įsitikinkite tuo patys.

„JOSERA“ kokybės garantija

Produktų kūrimas. Jūsų numylėtiniams – tik geriausia. Vertingas naminių gyvūnų pašaras Jūsų keturkojams turi būti ne tik skanus, bet ir gerai įsisavinamas bei atitikti jų individualius poreikius. Todėl vertingas mūsų produktų receptūras pagal naujausias žinias kuria dietologų bei moksle ir praktikoje dirbančių specialistų komanda. Mūsų ekspertai visada domisi pasaulinėmis gyvūnų mitybos tendencijomis ir į savo receptūras įtraukia naujausius pripažintų gyvūnų mitybos mokslininkų atradimus.

Geriausios žaliavos – kokybės pagrindas. Aukščiausia kokybė mūsų gamyboje prasideda atidžiai atsirenkant sudėtines medžiagas. Todėl savo aukštos kokybės šunų, kačių bei arklių pašarui naudojame tik vertingiausius, natūralius ir sveikus ingredientus. Atsisakome genetiškai modifikuotų žaliavų, taip pat nenaudojame kviečių, sojų bei dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservavimo medžiagų. Mūsų atrinkti žaliavų tiekėjai užtikrina tai, o patys reguliariai tikriname žaliavas bei pagamintą produkciją mūsų nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Mūsų pašaruose naudojama mėsa yra išgaunama tik iš gyvulių, kurie tinka žmonių mitybai. Saugodami laukinių žuvų išteklius savo gaminiuose naudojame lašišas iš vandenis tausojančios Europos akvakultūros. Be to, stengiamės naudoti vietines žaliavas gamindami „JOSERA“ aukštos kokybės gyvūnų pašarą.

Saugumas užtikrinamas „JOSERA“ laboratorijoje. „JOSERA“ garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę. Todėl prieš apdorojimą tikriname, ar visos žaliavos atitinka griežčiausius kriterijus ir aukščiausius kokybės standartus savo nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Be to, pagaminti gaminiai prieš išsiunčiant iš gamyklos tikrinami dar kartą. Nuo pat mūsų įmonės steigimo, kurdami gyvūnų pašarą nevykdome jokių bandymų su gyvūnais. 

Tvarumas visame gamybos procese. Kasdien dirbame jausdami didelę atsakomybę žmonėms, gyvūnams, aplinkai ir būsimoms kartoms, todėl visus tvarumo aspektus – taupumą, ekologiją ir žmones sujungėme siekdami vieno konkretaus tikslo – iki 2020 m. plėtoti savo veiklą visai nekenkiant klimatui. Tam, kad pasiekti šį tikslą, savo tvarumo strategijoje įtvirtinome siekį kompensuoti visą dėl mūsų gaminių atsiradusią CO2 emisiją. Bendradarbiaudami su „Carbon Tanzania“ ir „myclimate“, aktyviai dalyvaudami kaip partneriai, remiame „Ntakata Mountains“ miškų išsaugojimo projektą.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: