Tractive GPS sekiklis šunims Padidinti

Tractive GPS sekiklis šunims

Sekite savo šuns buvimo vietą, stebėkite miegą ir savijautą. Leiskite augintiniui tyrinėti be rūpesčių su patikimu Tractive GPS sekikliu šunims. Patogus, atsparus vandeniui, funkcionalus ir pritaikytas augintiniui. Veikia iki 7 dienų be įkrovimo.

Kaina

49,99 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Šiuo metu šio produkto neturime.

Informuokite mane kai bus
Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Tractive GPS sekiklis šunims

  • Sekimas realiu laiku. Stebėkite savo augintinį realiuoju laiku.
  • Saugios zonos. Nustatykite saugias zonas arba vietas, kurių jūsų šuo turėtų vengti. Gaukite įspėjimus, jei augintinis nuklysta per toli.
  • Vietovių istorija. Sužinokite, kur klajoja jūsų šuo. Atraskite jų mėgstamiausias vietas. Susipažinkite su jų teritorija.
  • Stebėkite miegą ir aktyvumą. Susipažinkite su gyvūno miego tvarkaraščiu. Sužinokite, ar jie pakankamai mankštinasi. Anksti aptikite galimas savijautos problemas.
  • Stebėkite tendencijas. Vienu žvilgsniu sužinokite, kaip sekasi jūsų augintiniui. Stebėkite tendencijas ir palyginkite su paskutiniu miegu ir aktyvumu.
  • Dalinkitės su artimaisiais. Bendrinkite augintinio vietą su šeima ar draugais be papildomų išlaidų.
  • Energijos taupymo zonos. Sekikliui aptikus jūsų „Wi-Fi“, jis žinos, kad jūsų keturkojis draugas yra saugus ir sveikas. Vienu įkrovimu galėsite įrenginiu naudotis ilgiau.
  • Veikimo laikas. GPS sekiklis veikia 5-7 dienas po įkrovimo (2 valandos iki visiško įkrovimo). Pailginkite baterijos veikimo laiką namuose nustatydami energijos taupymo zoną. Tikslus laikas skirsis priklausomai nuo naudojimo laiko  ir veiklos.

TECHNINĖS SAVYBĖS:

Dydis 71 x 28 x 17mm
Svoris 35 g
Baterijos veikimo laikas iki 7 dienų
Vandens atsparumo klasė IPX7
Tinkamumas šunims nuo 4 kg
Tinkamumas antkakliui iki 2,8 cm pločio

NAUDOJIMAS:

Naudodami nemokamą „Tractive GPS“ programėlę ir LIVE padėties nustatymą, turite galimybę stebėti savo augintinio buvimo vietą realiu laiku.

Tractive integruota SIM kortelė leidžia bendrinti jūsų augintinio buvimo vietą. Šios paslaugos kaina mėnesiui nuo 4 €, pagal jūsų pasirinktą duomenų paketą. Išsirinkite sau tinkamą Tractive planą - https://tractive.com/en/c/plans.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: