Farm Food HE Classic sausas maistas šunims Padidinti
Savybės
Šuns dydis Mažos veislės, Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Jauniklis, Suaugęs, Senjoras
Mėsos pagrindas Jautiena
Baltymų kiekis (proc.) 24
Riebalų kiekis (proc.) 14

Farm Food HE Classic sausas maistas šunims

Sausas maistas pagamintas šalto presavimo būdu, naudojant aukščiausios kokybės jautienos mėsą. Tinka įvairaus amžiaus ir veislių šunims, padeda išlaikyti sveiką šuns žarnyno mikroflorą.

Kaina

14,31 €

1 prekė
14,31 €
ir daugiau
14,31 €

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę
Farm Food HE yra itin visavertis suspaustas ėdalas, tinkamas bet kokiam šuniui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, judrumo ar veislės (All Life Stages). Farm Food HE sudėtyje nėra jokių cheminių priedų, tokių kaip antioksidantai, konservantai, rišamosios medžiagos, dažikliai, aromato ir skonio stiprikliai. Be to, visoms žaliavoms, iš kurių gaminamas Farm Food HE, taikomi tokie patys reikalavimai kaip ir produktams, iš kurių gaminamas maistas žmonėms. Šis šunų ėdalas visiškai atitinka Gyvūnų mitybos komiteto (angl. Committee of Animal Nutrition) ataskaitoje "Šunų ėdalo maistinių medžiagų reikalavimai" (angl. Nutrient Requirements of Dogs) keliamus reikalavimus.
 
Farm Food HE pasižymi dideliu jam pagaminti naudotų žaliavų grynumu, todėl jame esančių baltymų biologinė vertė yra didelė, o pats ėdalas lengvai virškinamas. Kitas Farm Food HE pranašumas tas, kad šis ėdalas gaminamas suspaudimo būdu. Žema temperatūra gaminimo metu neleidžia pažeisti ar prarasti sudėtinių ėdalo dalių.Prieš ėdalą suspaudžiant grūdai yra apdorojami, todėl jie itin gerai virškinami bei suteikia reikalingus angliavandenius ir kitas svarbias maistines medžiagas. Nekintanti sudėtis, didelis sudėtinių dalių grynumas ir žema gamybos temperatūra užtikrina, kad šuns organizmo medžiagų apykaita būtų apsunkinama minimaliai. Tai ypač pagerina šuns sveikatą, kurios būklę puikiai atspindi odos, kailio kokybė ir tuštinimasis. 
 

Farm food HE maisto privalumai

Maisto gamybai naudojamos tik aukščiausios klasės žaliavos (gryna mėsa)
Maisto gamybai naudojama temperatūra yra žemesnė nei 75 C, dėl to nėra prarandamos maistinės medžiagos, kurios palaiko sveiką šuns žarnyno mikroflorą.
Aukštas maisto pasisavinimas, net iki 87%.Gaminamas be konservantų

Cheminė sudėtis

Neapdoroti baltymai: 24,0%; Neapdoroti riebalai: 14%; Skaidulos: 2%; Pelenai: ne daugiau 6%; Drėgnumas: 8,0%; Kalcis (Ca): 1,0%; Fosforas (P): 0.8%; Kalis (K): 0.6%; Natris (Na): ne daugiau 0.2%, Magnis (Mg):1450 mg/kg.

 Sudėtis

Mėsos ir gyvuliniai produktai (jautiena ir hemoglobino milteliai), kukurūzai, kviečiai, ryžiai (pastarieji trys paruošti iš anksto), riebalai ir aliejai (jaučio taukai, sojų pupelių aliejus, šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus ir šalto spaudimo linų sėmenų aliejus), kepimo mielės, lecitinas, inulinas, mineralai, vitaminai ir elementų pėdsakai.
Apie 75% viso Farm Food HE baltymų kiekio gaunami iš gyvūninės kilmės baltymų šaltinių. Virškinamumas: 87%, Baltymų/energijos dalis: 23,16%, Energinė vertė: 4145 Kcal/kg / 17,35 Mj/kg. 
 

Maistiniai priedai (1 kilograme ėdalo)

E627 vitaminas A (retinolis): 15000 IE, E671 vitaminas D3 (25-hidroksicholekalciferolis): 1250 IE, Vitaminas E: 100 mg, Vitaminas K: 4 mg, Vitaminas B1 (tiaminas): 13,75 mg, E101 vitaminas B2 (riboflavinas): 13,2 mg, Niacinas: 55 mg, Vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas): 9 mg, Vitaminas B12 (kobalaminas): 0,12 mg, Vitaminas C (askorbo rūgštis): 200 mg, Pantoteno rūgštis (vitaminas B5): 57 mg, Biotinas (vitaminas H): 0,4 mg, Folio rūgštis (vitaminas B9): 10 mg, Inozitolis: 300 mg, E5 manganas (mangano (II) oksidas/sulfatas): 35 mg, E4 varis (vario (II) sulfatas/chelatas): 10mg, E6 cinkas (cinko sulfatas/chelatas): 150 mg, 3b8.10 selenas (organinė forma CNCM 1-3060): 0,2 mg. 
 

Laikymo rekomendacijos

Svarbu, kad Farm Food HE būtų laikomas vėsioje ir tamsioje vietoje, kur pakuotę atidarius ėdalas galėtų "kvėpuoti". Todėl niekada nelaikykite Farm Food HE uždaroje plastikinėje talpoje. Jeigu ėdalas laikomas uždaroje pakuotėje, gali keistis jo skonis. Šunys tai užuodžia šimtus kartų greičiau nei mes. Farm Food HE ėdalas yra natūralus ėdalas, jo sudėtyje nėra jokių dirbtinių antioksidantų ir konservantų. Pasirūpinkite, kad šuo visada turėtų neribotą kiekį šviežio geriamojo vandens! 

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje: