Karantino metu veiklos nestabdome! 

Visos Zoobazė parduotuvės dirba kaip įprasta ir laukia Jūsų. Parduotuvių adresai, darbo laikai ir kontaktai:  https://zoomaistas.lt/lt/parduotuves

Perspėjame, kad dėl smarkiai išaugusio užsakymų skaičiaus bei tiekimo problemų, galimi užsakymų vėlavimai. Prašome Jūsų kantrybės.

Kas pasikeitė apsiperkant karantino metu?

ATSISKAITYMAS TIK BANKO PAVEDIMU/KORTELĖMIS
Savo internetinėje parduotuvėje panaikinome pasirinkimą atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. DPD kurjeriai nebepriima grynų pinigų atsikaitymų pristatant prekes, mūsų įmonės kurjeriai Vilniuje taip pat. 

PRISTATYMAS BE KONTAKTO
Siekiame kaip galima labiau sumažinti kurjerių kontaktą su klientais, todėl vykdome bekontaktį pristatymą. Visi užsakymai bus pristatomi siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Štai kaip atrodys atnaujintas pristatymo procesas per DPD kurjerių tarnybą: siunta yra paliekama prie gavėjo durų, vykdomas bekontaktis atsiskaitymas kortele, jei toks reikalingas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas SMS žinute siunčiamu PIN kodu, kurį gavėjas turi padiktuoti kurjeriui.

Pristatymas mūsų įmonės kurjeriais vyks analogiškai laikantis atstumo bei atsiskaitant bekontakčiu būdu, tik neprašysime patvirtinimo kodo. 

Prašome Jūsų būti sąmoningais piliečiais, saugoti savo ir dirbančiųjų Jūsų labui sveikatą: dėvėti kaukes, laikytis atstumo, nepulti pasitikti kurjerių laiptinėje ar patiems imti siuntą jiems iš rankų. Jei jaučiate gripo požymius ar esate saviizoliacijoje, prašome apie tai informuoti asmenį, kuris susisieks su Jumis dėl prekių pristatymo.

 

Naujausi pakeitimai

Nuo š.m. gruodžio 1 d. visoje Lietuvoje nemokamai pristatysime užsakymus, kurių vertė yra 16 eurų ir daugiau.

Šį pokytį lėmė keli veiksniai:

1. Laikinai sumažinta nemokamai pristatomo suma daugeliui buvo gera galimybė išbandyti Zoomaistas.lt Įgijome daug naujų Klientų ir didžiuojamės, kad pateisinome Jūsų lūkeščius. Bandomieji užsakymai peraugo į nuolatinius, natūraliai išaugo jų sumos, todėl 13 eurų minimalaus užsakymo riba nemokamam pristatymui prarado savo prasmę.

2. Vis daugiau dėmesio skiriame aplinkosaugai, todėl manome, kad didesni, bet retesni užsakymai sumažins aplinkos užterštuma tiek pakavimo medžiagomis, tiek automobilių išmetamosiomis dujomis.

Nuo š. m. gruodžio 1 d. Vilniaus mieste tą pačią dieną pristatyti užsakymą galėsime, jei užsakymas bus pateiktas iki 14 val.

Pandemijos metu žymiai išaugus internetinių užsakymų kiekiui, norime išlaikyti aukštą Zoomaistas.lt darbo kokybę ir garantuoti, kad visi skubūs užsakymai būtų pristatyti laiku.

Vis dėlto, patys esame naminių gyvūnų augintojai ir suprantame, kad būna atvejų, kai laikas "pabėga" nuo mūsų, o augintiniai gali likti be vakarienės. Todėl esant skubiam reikalui ir užsakymo nespėjus pateikti iki 14val. raginame Jus skambinti mums telefonu 8 687 34899 ir mes pabandysime Jums padėti.

Užsakymų priėmimo laikas siunčiant prekes į kitus miestus nesikeis.