Naujausi pakeitimai

Nuo 2021 m. birželio 1 d. keičiame Zoobazė parduotuvės, įsikūrusios adresu Kalvarijų g. 206, Vilnius, pirmadienio-penktadienio darbo laiką - parduotuvė atsidarys valanda vėliau ir dirbs valanda ilgiau. Parduotuvės savaitgalių darbo laikas keičiamas nebus.

Parduotuvės darbo laikai ir kontaktinė informacija: https://zoomaistas.lt/lt/parduotuves

Karantino metu veiklos nestabdome! 

Visos Zoobazė parduotuvės dirba ir laukia Jūsų. Parduotuvių adresai, darbo laikai ir kontaktai:  https://zoomaistas.lt/lt/parduotuves

Perspėjame, kad dėl smarkiai išaugusio užsakymų skaičiaus bei tiekimo problemų, galimi užsakymų vėlavimai. Prašome Jūsų kantrybės.

Kas pasikeitė apsiperkant karantino metu?

ATSISKAITYMAS TIK BANKO PAVEDIMU/KORTELĖMIS
Savo internetinėje parduotuvėje panaikinome pasirinkimą atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. DPD kurjeriai nepriima grynų pinigų atsikaitymų pristatant prekes, mūsų įmonės kurjeriai Vilniuje taip pat. 

PRISTATYMAS BE KONTAKTO
Siekiame kaip galima labiau sumažinti kurjerių kontaktą su klientais, todėl vykdome bekontaktį pristatymą. Visi užsakymai bus pristatomi siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Štai kaip atrodys atnaujintas pristatymo procesas per DPD kurjerių tarnybą: siunta yra paliekama prie gavėjo durų, vykdomas bekontaktis atsiskaitymas kortele, jei toks reikalingas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas SMS žinute siunčiamu PIN kodu, kurį gavėjas turi padiktuoti kurjeriui.

Pristatymas mūsų įmonės kurjeriais vyks analogiškai laikantis atstumo bei atsiskaitant bekontakčiu būdu, tik neprašysime patvirtinimo kodo. 

Prašome Jūsų būti sąmoningais piliečiais, saugoti savo ir dirbančiųjų Jūsų labui sveikatą: dėvėti kaukes, laikytis atstumo, nepulti pasitikti kurjerių laiptinėje ar patiems imti siuntą jiems iš rankų. Jei jaučiate gripo požymius ar esate saviizoliacijoje, prašome apie tai informuoti asmenį, kuris susisieks su Jumis dėl prekių pristatymo.