Milprazon 2,5 mg/25 mg šunims ir šuniukams, N1 Padidinti
Savybės
Veiklioji medžiaga Milbemicino oksimas, Prazikvantelis
Atsisiųsti

Milprazon 2,5 mg/25 mg šunims ir šuniukams, N1

V003906

Milprazon 2,5 mg/25 mg tabletės mažiems šunims ir ne mažiau kaip 0,5 kg sveriantiems šuniukams, skirtos gydyti esant mišrioms nesubrendusių ir subrendusių nematodų (apvaliųjų kirmėlių) ir cestodų (kaspinuočių) infekcijoms. Nurodyta vienos tabletės kaina.

Kaina

2,55 €

Šiuo metu šio produkto neturime.

Informuokite mane kai bus
Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Indikacijos

Šunims gydyti, esant mišriam užsikrėtimui toliau išvardytomis nesubrendusių ir suaugusių nematodų ir cestodų rūšimis. Cestodai: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. Nematodai: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Crenosoma vulpis (užsikrėtimo lygiui mažinti), Angiostrongylus vasorum (užsikrėtimo lygiui mažinti užsikrėtus nesubrendusiais suaugusiais (L5) ir suaugusiais parazitais), Thelazia callipaeda. Be to, šį vaistą galima naudoti širdies kirmėlių ligos (Dirofilaria immitis) profilaktikai, jei tuo pat metu reikalingas gydymas nuo cestodų. 

Prieš vartojimą būtina perskaityti informacinį lapelį, pridėtą PDF formatu prie šios prekės kortelės.

Kontraindikacijos

  • Mažiems šunims ir šuniukams skirtų tablečių negalima naudoti jaunesniems kaip 2 savaičių ir (arba) mažiau kaip 0,5 kg sveriantiems gyvūnams.
  • Negalima naudoti padidėjus jautrumui veikliosioms medžiagoms ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

Sudėtis

Vienoje tabletėje yra: milbemicino oksimo 2,5mg, prazikvantelio 25mg; 

Dozavimas

Sušerti. Mažiausia rekomenduotina dozė: 0,5mg milbemicino oksimo ir 5mg prazikvantelio 1kg kūno svorio, sušerti per kartą. Veterinarinį vaistą reikia duoti su pašaru arba gyvūnui šiek tiek paėdus. Tokiu būdu užtikrinama optimali apsauga nuo širdies kirmėlių ligos. Informaciniame lapelyje pateikiamos praktinės dozavimo rekomendacijos, atsižvelgiant į šuns kūno svorį bei nematodų/cestodų rūšį. 

Pakuotė

Tabletės parduodamos po 1vnt.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje: