Urine Off Yard Clean Green kvapus naikinanti priemonė Padidinti

Urine Off Yard Clean Green kvapus naikinanti priemonė

Šlapimo ir kitus nemalonius organinius kvapus naikinanti priemonė, tinkama naudoti kieme ar augintinio garde. Koncentratas, prieš naudojant reikia skiesti. 

Kaina

19,95 €

Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Urine Off Yard Clean Green yra revoliucinė, aplinkai nekenksminga priemonė, veiksmingai pašalinanti kiemo kvapus, kuriuos sukelia naminiai gyvūnai, šiukšlės ir kiti teršalai. Ši priemonė pašalins net pačius bjauriausius kvapus. Netoksiška ir saugi, kai naudojama pagal pakuotės nurodymus. Yard Clean Green formulė ir kvapus neutralizuojančios medžiagos yra saugios aplinkai ir padeda kovoti su beveik visais bjauriais organiniais kvapais. Dėl puikaus tirpumo vandenyje galite saugiai maišyti su kitomis cheminėmis medžiagomis, pvz., plovikliais ir kiemo chemikalais, kad paverstumėte juos universaliomis kvapų neutralizavimo priemonėmis. Dažnai naudokite Yard Clean Green ant akytų ir neakytų paviršių, kad išvengtumėte pasikartojančio nemalonaus kvapo.

Naudojimas

1. Prieš naudojimą gerai suplakite. 2. Atskieskite priemonę atskiroje talpoje - 1 dalis priemonės turėtų būti skiedžiama 20 dalių vandens. 3. Gautu tirpalu išpurkškite kiemą ar augintinio gardą. Rekomenduojama naudoti laistymo žarną ar kitą panašią laistymo priemonę. 4. Esant itin stipriems ar įsisenėjusiems kvapams, galima šiek tiek padidinti priemonės dozę. 5. Palaukite kol priemonė nudžius prieš leidžiant žmones ar augintinius ant išpurkštų vietų. 

Perspėjimas

Negalima naudoti tiesiogiai ant žmonių ar augintinių. Panaudoję būtinai nusiplaukite rankas. Neleiskite vaikams ar augintiniams vaikščioti po išpurkštas vietas iki kol priemonė nudžius. Nenaudokite priemonės kaip oro kvapiklio, neuostykite jos, neragaukite. Naudojant rekomenduojama dėvėti kaukę, akinius bei pirštines. Venkite kontakto su akimis, oda ar atviromis žaizdomis. Laikykite sausoje, vėsioje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Pirma pagalba jei

Priemonė pateko ant odos - kruopščiai nuplaukite vandeniu su muilu; priemonė pateko į akis - gausiai plaukite vandeniu 15 minučių. Jei atsiranda sudirgimas, nedelsiant susisiekite su gydytju; įkvėpėte priemonės - atsiradus apsinuodijimo kvapu simptomams, nedelsiant išeikite į gryną orą. Simptomams neišnykstant kreipkitės į gydytoją. 

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje: