Josera SensiAdult sausas maistas šunims Padidinti
Savybės
Šuns dydis Mažos veislės, Vidutinės veislės, Didelės veislės
Gyvūno amžius Suaugęs
Mėsos pagrindas Paukštiena, Antiena, Lašiša
Spec. poreikiai Sportuojantiems
Baltymų kiekis (proc.) 25
Riebalų kiekis (proc.) 19
Atsisiųsti

Josera SensiAdult sausas maistas šunims

Subalansuotas lengvai virškinamas maistas su antiena ir lašiša aktyviems šunims.

Kaina

52,99 €

Prekę galima įsigyti mūsų ZOOBAZĖ parduotuvėse.

1 prekė
52,99 €
ir daugiau
52,99 €
Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Didelės energetinės vertės bei virškinimą reguliuojantis pašaras puikiai tinka aktyviems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims. Dėl unikalaus maistinių skaidulų ir labai lengvai virškinamų sudėtinių medžiagų komplekso efektyviai reguliuoja virškinimą bei mažina išmatų kiekį. Vištiena, antiena ir lašiša gyvūlinės kilmės baltymų šaltinis.

  •          Maistinės skaidulos ir puikiai virškinamos sudėtinės medžiagos padeda sureguliuoti virškinimo
    funkcijas
  •          L-karnitinas ir taurinas palaiko širdies funkcijas
  •          Vertingi antioksidantai palaiko metaboliškai aktyvius audinius ir gyvybingumą
  •          Vištiena, antiena ir lašiša gyvūlinės kilmės baltymų šaltinis
  •          Dėl suderintų receptų labai tinka duoti po „JOSERA SensiJunior“

Visavertis pašaras suaugusiems šunims


Pakuotė

15 kg

Reguliuoja virškinimą

Specialiai atrinktos maistinės skaidulos ir lengvai virškinamos sudėtinės medžiagos reguliuoja virškinimą bei mažina išmatų kiekį.

 

Gerai organizmo veiklai

Aukštos kokybės antioksidantai padeda neutralizuoti laisvųjų radikalų organizmui daromą žalą, kurie susidaro vykstant oksidacijai. L-karnitinas gerina riebalų apykaitą organizme.

Odai ir kailiui

Žvilgantis kailis ir sveika oda rodo, kad jūsų šuo šeriamas tinkamai. Tą padeda pasiekti vertingos riebalų rūgštys, vitaminai bei cinkas ir varis lengvai įsisavinamojoje, organinės kilmės formoje.

Sudėtis

Ryžiai; sausi paukštienos baltymai (vištiena 11 %, antiena 10 %); paukštienos riebalai; bulvių baltymai; džiovinta lašiša 4 %; hidrolizuoti paukštienos baltymai; cukrinių runkelių minkštimas; lignoceliuliozė; saldžiavaisio pupmedžio miltai; mielės; cikorijos miltai; gysločio sėklos; Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų (Perna canaliculus) mėsa.

Rekomenduojamas pašaro kiekis per parą

Svoris

neaktyvus / pagyvenęs

vidutiniškai aktyvus

aktyvus

5 kg

45 g

65 g

80 g

10 kg

75 g

100 g

130 g

20 kg

125 g

175 g

220 g

30 kg

175 g

235 g

295 g

40 kg

215 g

295 g

375 g

60 kg

290 g

400 g

505 g

80 kg

365 g

495 g

630 g

 

Gamintojas

Mes „JOSERA“ esame šeimos kompanija gaminanti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius naminių gyvūnų pašarus Vokietijoje, Bavarijos regione. Remiantis savo 80 metų patirtimi pašarų gamyboje mes sukūrėme platų asortimentą Jūsų keturkojams, kuriame rasite puikaus pašaro visiems gyvenimo etapams. Įsitikinkite tuo patys.

„JOSERA“ kokybės garantija

Produktų kūrimas. Jūsų numylėtiniams – tik geriausia. Vertingas naminių gyvūnų pašaras Jūsų keturkojams turi būti ne tik skanus, bet ir gerai įsisavinamas bei atitikti jų individualius poreikius. Todėl vertingas mūsų produktų receptūras pagal naujausias žinias kuria dietologų bei moksle ir praktikoje dirbančių specialistų komanda. Mūsų ekspertai visada domisi pasaulinėmis gyvūnų mitybos tendencijomis ir į savo receptūras įtraukia naujausius pripažintų gyvūnų mitybos mokslininkų atradimus.

Geriausios žaliavos – kokybės pagrindas. Aukščiausia kokybė mūsų gamyboje prasideda atidžiai atsirenkant sudėtines medžiagas. Todėl savo aukštos kokybės šunų, kačių bei arklių pašarui naudojame tik vertingiausius, natūralius ir sveikus ingredientus. Atsisakome genetiškai modifikuotų žaliavų, taip pat nenaudojame kviečių, sojų bei dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservavimo medžiagų. Mūsų atrinkti žaliavų tiekėjai užtikrina tai, o patys reguliariai tikriname žaliavas bei pagamintą produkciją mūsų nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Mūsų pašaruose naudojama mėsa yra išgaunama tik iš gyvulių, kurie tinka žmonių mitybai. Saugodami laukinių žuvų išteklius savo gaminiuose naudojame lašišas iš vandenis tausojančios Europos akvakultūros. Be to, stengiamės naudoti vietines žaliavas gamindami „JOSERA“ aukštos kokybės gyvūnų pašarą.

Saugumas užtikrinamas „JOSERA“ laboratorijoje. „JOSERA“ garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę. Todėl prieš apdorojimą tikriname, ar visos žaliavos atitinka griežčiausius kriterijus ir aukščiausius kokybės standartus savo nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Be to, pagaminti gaminiai prieš išsiunčiant iš gamyklos tikrinami dar kartą. Nuo pat mūsų įmonės steigimo, kurdami gyvūnų pašarą nevykdome jokių bandymų su gyvūnais. 

Tvarumas visame gamybos procese. Kasdien dirbame jausdami didelę atsakomybę žmonėms, gyvūnams, aplinkai ir būsimoms kartoms, todėl visus tvarumo aspektus – taupumą, ekologiją ir žmones sujungėme siekdami vieno konkretaus tikslo – iki 2020 m. plėtoti savo veiklą visai nekenkiant klimatui. Tam, kad pasiekti šį tikslą, savo tvarumo strategijoje įtvirtinome siekį kompensuoti visą dėl mūsų gaminių atsiradusią CO2 emisiją. Bendradarbiaudami su „Carbon Tanzania“ ir „myclimate“, aktyviai dalyvaudami kaip partneriai, remiame „Ntakata Mountains“ miškų išsaugojimo projektą.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje: