Josera Large Breed sausas maistas šunims Padidinti
Savybės
Šuns dydis Didelės veislės
Gyvūno amžius Suaugęs
Mėsos pagrindas Paukštiena, Lašiša
Spec. poreikiai Antsvorio kontrolė
Baltymų kiekis (proc.) 26
Riebalų kiekis (proc.) 14
Atsisiųsti

Josera Large Breed sausas maistas šunims

Visavertis pašaras be glitimo didelių veislių šunims ir šunims, linkusiems nesukramtyti maisto iki galo.

Kaina

56,99 €

Kaina fizinėse ZOOBAZĖ parduotuvėse gali skirtis

Prekę galima įsigyti mūsų ZOOBAZĖ parduotuvėse.

1 prekė
56,99 €
ir daugiau
56,99 €
Turite klausimų? Pirkti parduotuvėje
Skambinkite: +370 687 34899
Pirkti parduotuvėje
Apie prekę

Aktyviems didelio ir vidutinio dydžio šunims.

Ėdalas visada alkaniems gurmanams, specialiai pritaikytas jų poreikiams! Dideli grūdeliai ilgai kramtomi ir neleidžia pasisotinti per greitai. Didesnis skaidulų kiekis ilgesniam sotumui ir mažiau riebalų normaliam svoriui palaikyti.

  •          Labai dideli grūdeliai dideliems šunims
  •          Padeda prailginti maitinimosi laiką
  •          Su lašiša ypatingam skoniui
  •          Su didesniu kiekiu skaidulų didesniam sotumui bei sumažintu riebalų kiekiu


Visavertis pašaras suaugusiems šunims.


Pakuotė

15 kg

 

Didelės granulės

Specialiai sukurtas didelių veislių šunims. Dėl granulių dydžio skatinamas kramtymas, o tai apsaugo nuo greito nurijimo tinkamai nesukramčius.

Vidutinė energetinė vertė

Šio pašaro sudėtyje yra subalansuotas riebalų kiekis, todėl jis ypač tinka normalaus aktyvumo šunims.

Skeleto vystymuisi

Tinkamai subalansuotas kalcio bei fosforo santykis, vitaminas C ir lengvai įsisavinami manganas bei varis užtikrina tvirtos kaulų struktūros ir sveikų sąnarių vystymąsi.

Sudėtis 

Sausi paukštienos baltymai 29%; ryžiai; viso grūdo kukurūzai; paukštienos riebalai; džiovinta lašiša 4%; lignoceliuliozės; cukrinių runkelių minkštimas; hidrolizuoti paukštienos baltymai; mineralai; mielės; cikorijos miltai; džiovinta Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų (Perna canaliculus) mėsa.

 

Rekomenduojamas pašaro kiekis per parą

Svoris

neaktyvus / pagyvenęs

vidutiniškai aktyvus

aktyvus

10 kg

80 g

110 g

135 g

20 kg

135 g

180 g

230 g

30 kg

180 g

250 g

310 g

40 kg

220 g

305 g

385 g

60 kg

300 g

415 g

525 g

80 kg

375 g

515 g

650 g

 

Gamintojas

Mes „JOSERA“ esame šeimos kompanija gaminanti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius naminių gyvūnų pašarus Vokietijoje, Bavarijos regione. Remiantis savo 80 metų patirtimi pašarų gamyboje mes sukūrėme platų asortimentą Jūsų keturkojams, kuriame rasite puikaus pašaro visiems gyvenimo etapams. Įsitikinkite tuo patys.

„JOSERA“ kokybės garantija

Produktų kūrimas. Jūsų numylėtiniams – tik geriausia. Vertingas naminių gyvūnų pašaras Jūsų keturkojams turi būti ne tik skanus, bet ir gerai įsisavinamas bei atitikti jų individualius poreikius. Todėl vertingas mūsų produktų receptūras pagal naujausias žinias kuria dietologų bei moksle ir praktikoje dirbančių specialistų komanda. Mūsų ekspertai visada domisi pasaulinėmis gyvūnų mitybos tendencijomis ir į savo receptūras įtraukia naujausius pripažintų gyvūnų mitybos mokslininkų atradimus.

Geriausios žaliavos – kokybės pagrindas. Aukščiausia kokybė mūsų gamyboje prasideda atidžiai atsirenkant sudėtines medžiagas. Todėl savo aukštos kokybės šunų, kačių bei arklių pašarui naudojame tik vertingiausius, natūralius ir sveikus ingredientus. Atsisakome genetiškai modifikuotų žaliavų, taip pat nenaudojame kviečių, sojų bei dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservavimo medžiagų. Mūsų atrinkti žaliavų tiekėjai užtikrina tai, o patys reguliariai tikriname žaliavas bei pagamintą produkciją mūsų nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Mūsų pašaruose naudojama mėsa yra išgaunama tik iš gyvulių, kurie tinka žmonių mitybai. Saugodami laukinių žuvų išteklius savo gaminiuose naudojame lašišas iš vandenis tausojančios Europos akvakultūros. Be to, stengiamės naudoti vietines žaliavas gamindami „JOSERA“ aukštos kokybės gyvūnų pašarą.

Saugumas užtikrinamas „JOSERA“ laboratorijoje. „JOSERA“ garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę. Todėl prieš apdorojimą tikriname, ar visos žaliavos atitinka griežčiausius kriterijus ir aukščiausius kokybės standartus savo nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Be to, pagaminti gaminiai prieš išsiunčiant iš gamyklos tikrinami dar kartą. Nuo pat mūsų įmonės steigimo, kurdami gyvūnų pašarą nevykdome jokių bandymų su gyvūnais. 

Tvarumas visame gamybos procese. Kasdien dirbame jausdami didelę atsakomybę žmonėms, gyvūnams, aplinkai ir būsimoms kartoms, todėl visus tvarumo aspektus – taupumą, ekologiją ir žmones sujungėme siekdami vieno konkretaus tikslo – iki 2020 m. plėtoti savo veiklą visai nekenkiant klimatui. Tam, kad pasiekti šį tikslą, savo tvarumo strategijoje įtvirtinome siekį kompensuoti visą dėl mūsų gaminių atsiradusią CO2 emisiją. Bendradarbiaudami su „Carbon Tanzania“ ir „myclimate“, aktyviai dalyvaudami kaip partneriai, remiame „Ntakata Mountains“ miškų išsaugojimo projektą.

Komentarai


Rašyti komentarą
Kitos panašios prekės toje pačioje kategorijoje:

Kitos to paties gamintojo prekės: