zoomaistas.lt atsinaujino! Kas pasikeitė?

DAUGIAU SKAIDRUMO IR NAUDOS MŪSŲ KLIENTAMS

Iš esmės pakeitėme prekių kainodarą ir patobulinome lojalumo programą. Sumažinome bazines prekių kainas ir sukūrėme skaidresnę nuolaidų sistemą. Nuo šiol galutinės prekių kainos - dar žemesnės.


LOJALIEMS KLIENTAMS GARANTUOTAI PIGIAU

Naujoji lojalumo programa mūsų klientams užtikrins galimybę visada gauti savo asmeninę nuolaidą, nepriklausomai nuo to, ar prekei jau galioja kitos akcijos, t.y. nuolaidos sumuosis!


BŪSIME DAR GREITESNI

Vilniuje prekes pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą pateiksite iki 15 val., o visoje Lietuvoje - kitą darbo dieną, jei užsakymą pateiksite iki 14 val. Įdiegėme greitesnius atsiskaitymo būdus, kurie leis greičiau apdoroti užsakymus ir prekes išsiųsti nedelsiant.


PRIEINAMESNIS NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nuo šiol užsakymus visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) pristatysime nemokamai, jei užsakymo vertė ne mažesnė, nei 13 €.


PATOGESNIS ATSISKAITYMAS INTERNETU

Bendradarbiaujant su Lietuvos Banko lincenzijuota kompanija OPAY.LT, apmokėti už prekes galėsite patogiai ir saugiai, neišeidami iš ZOOMAISTAS.LT tinklalapio. Apie jūsų atliktus mokėjimus būsime informuoti akimirksniu ir prekes išsiųsime nedelsiant.


IŠMANESNĖ EL. PARDUOTUVĖ

Naudojame pažangesnę el. komercijos platformą, kuri mūsų klientams suteiks daugiau informacijos, lankstumo ir galimybių:

  • - lanksčiau filtruoti ir ieškoti produktų pagal įvairias savybes;

  • - greičiau užsiregistruoti per socialinius tinklus;

  • - turėti išsamią užsakymų istoriją ir vienu paspaudimu kartoti užsakymus;

  • - pasižymėti mėgstamas ar dominančias prekes;

  • - gauti išsamesnę informaciją apie užsakymo vykdymo eigą.