Farm Food HE yra super premium klasės maistas tinkantis visiems šunims, nepriklausomai nuo šuns amžiaus ar veislės. Šiame maiste yra visos maistinės medžiagos, kurios užtikrina sveiką šuns augimą, vystymąsi ir gyvenimą. Gaminant Farm Food HE naudojamos tik aukščiausios rūšies jautiena (ne mažiau nei 65 % jautienos). Maistas yra lengvai įsisavinamas ( net iki 87 %), jame optimalus gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų kiekis.

 

Farm Food HE gamybos metu temperatūra nepakyla aukščiau nei 75 laipsniai Celsijaus, todėl išsaugomos visos natūralios maistinės medžiagos, vertingosios amino rūgštys, vitaminai, mikroelementai ir medžiagos puoselėjančios gerąją žarnyno mikroflorą.

Farm Food HE maisto sudėtyje yra pakankamai Omega-3 ir Omega-6 sočiųjų riebalų rūgščių sveikai odai ir blizgančiam kailiui, bei gliukosaminoglikanų, kurie stiprina šuns sąnarius.

Farm Food HE maiste nėra cheminių medžiagų, tokių kaip: antioksidantai, konservantai, dažikliai, skonio stiprikliai, aromatinės medžiagos.

 


Jau kurį laiką didieji šunų maisto rinkos žaidėjai įrodinėjo, kad maistą savo augintiniui reikia rinktis pagal šuns amžių, veislę, aktyvumą ir kt. Į šiuos gudriai užmaskuotus marketinginius spąstus pakliuvo daugelis. Juk viskas taip supaprastėja: šuniukas mažas - perki maistą mažiems, didelis - dideliems ir t.t. Tačiau kodėl vis daugiau šunų augintojų kreipiasi į veterinarus su įvairiausiomis augintinių problemomis: per greitas ir skausmingas šuniuko augimas, odos ir žarnyno problemos, kailio slinkimas ar spalvos pakitimai, blogas kvapas iš nasrų ir t.t.

 

Šuns medžiagų apykaita

arba

Ar naminis šuo labai nutolo nuo savo pirmtako, vilko?

 


Pasaulyje yra daugiau nei 400 šunų veislių, kiekviena veislė yra savita ir skirtinga, tačiau jas visas vienija vienoda medžiagų apykaita, kuri išliko nepakitusi kaip ir jų protėvių – vilkų.

 

Gamtos aplinkoje visi laukiniai šunys (tame tarpe ir vilkai), nuo mažaūgio iki aukštaūgio, nuo jauno iki seno, minta tuo pačiu maistu randamu gamtoje. Taigi, jų racionas yra vienodas, tik, priklausomai nuo reikalingo energijos kiekio, skiriasi suvalgomo maisto kiekis.

 

Mūsų šūkis: „Pimiausia - šuo”, atsirado iš Farm Food filosofijos: vienos rūšies maistas visiems šunims, nepriklausomai nuo jų dydžio ir amžiaus. Skirtingose gyvenimo stadijose šunims, kaip ir jų giminaičiams – vilkams, reikia didesnio ar mažesnio kiekio maisto, bet tikrai ne kitokio maisto. Dėl savo vertingos sudėties ir aukštos žaliavų kokybės Farm Food HE maistas šunims - tinkamiausias Jūsų pasirinkimas.


Jau 25 metus, bendraudami su mūsų klientais, nuolatos įsitikiname, kad Farm Food HE maistas puikiai tinka tiek šuniukams, tiek vyresnio amžiaus šunims, nepriklausomai nuo veislės dydžio ir aktyvumo. Tai įrodo visame pasaulyje vis didėjantis šunų šeimininkų ratas, kuris renkasi Farm Food HE.