Gerbiami klientai,

Karantino metu veiklos nestabdome! Ir toliau rūpinsimės, kad Jūsų augintiniai nepritrūktų maisto ar vaistų.

Tačiau, dėl smarkiai išaugusio užsakymų skaičiaus bei tiekimo problemų, informuojame apie galimą užsakymų vėlavimą. Labai stengsimės, kiek fiziškai įmanoma, su kiekvienu klientu asmeniškai susisiekti dėl Jų užsakymo pristatymo vėlavimo. Prašome Jūsų kantrybės.

Tuo pačiu, reaguodami į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją ir saugodami savo klientus, darbuotojus ir jų artimuosius, imamės tam tikrų saugumo priemonių. Prašome savo klientų susipažinti su atnaujinimais bei pakeitimais, reikalingais užtikrinti sėkmingą ir saugų mūsų ir Jūsų bendradarbiavimą:

Visos Zoobazė parduotuvės, išskyrus parduotuvę, esančią adresu Žalgirio g. 106, ir toliau dirbs įprastu grafiku.

Žalgirio g. parduotuvės darbą laikinai stabdome dėl šalia vykdomos gatvės rekonstrukcijos. Dėl šios parduotuvės darbo atnaujinimo informuosime, kai turėsime daugiau informacijos. Kol kas šios parduotuvės klientus kviečiame apsilankyti artimiausiose Zoobazė parduotuvėse Verkių g. 36 (įvažiavimas iš Lukšio g. pusės) ir Kalvarijų g. 206.

Visi veikiančių Zoobazė parduotuvių adresai ir darbo laikai: https://zoomaistas.lt/lt/parduotuves

Pasikeitimai Zoomaistas.lt internetinėje parduotuvėje:

Nuo birželio 8 dienos grąžiname atsiskaitymą grynais pinigais pristatymo metu!

ATSISKAITYMAS TIK BANKO PAVEDIMU/KORTELĖMIS
Nuo 03.16 savo internetinėje parduotuvėje naikiname pasirinkimą atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Nuo 03.17 dienos DPD kurjeriai nebepriims grynų pinigų atsikaitymų pristatant prekes, mūsų įmonės kurjeriai Vilniuje taip pat. Dėl užsakymų, pateiktų iki 03.16 ir pasirinkusių mokėjimą grynais pinigais, su kiekvienu klientu susisieksime atskirai.

PRISTATYMAS BE KONTAKTO
Siekiame kaip galima labiau sumažinti kurjerių kontaktą su klientais, todėl pradedame vykdyti bekontaktį pristatymą. Visi užsakymai, siunčiami per DPD kurjerių tarnybą (t.y. visi užsakymai visoje Lietuvoje, išskyrus Vilniaus miesto teritoriją), bus pristatomi siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Štai kaip atrodys atnaujintas pristatymo procesas: siunta yra paliekama prie gavėjo durų, vykdomas bekontaktis atsiskaitymas kortele, jei toks reikalingas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja gavėją šalia siuntos.

2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Tokią pat sistemą taikysime ir pristatymui Vilniaus mieste, t.y. paliksime siuntą prie gavėjo durų, neįžengiant į butą ar  privatų namą.

 

Prašome Jūsų būti sąmoningais piliečiais, saugoti savo ir dirbančiųjų Jūsų labui sveikatą. Jei jaučiate gripo požymius ar esate izoliavęsi grįžę iš užsienio, prašome apie tai informuoti asmenį, kuris susisieks su Jumis dėl prekių pristatymo.

 

Dėl galimų tolesnių pakeitimų informuosime savo klientus el.paštu, SMS žinutėmis bei savo Facebook paskyroje.

 

Dėkojame už Jūsų supratingumą,

Zoomaistas.lt komanda